środa, 21 listopada 2012

Uwaga! Attention! Achtung! Attenzione!

Moje Kochane Retro Kobiety :)

Na blogu Vintage Girl ukazało się ogłoszenie o kursach/warsztatach wizażu w stylu pin up, które odbędą się już w ta sobotę! Tak więc nie czekajcie tylko kupujcie bilet na pociąg, albo wsiadajcie w samochód i obierajcie kierunek: Łódź! :)


Warsztaty wizażu i stylizacji pin up w Łodzi

Zapraszamy serdecznie na warsztaty stylizacji i wizażu PIN UP, które odbędą się już 24 listopada w Łodzi, w Foto Cafe 102 na ul. Piotrkowskiej 102.

Przybliżony rozkład godzinowy:
10:00- przygotowanie modelek do sesji
12:00- sesja zdjęciowa [później trwa cały czas 'w tle']
14:00- konsultacje pończoszane
15:00- szkolenie ze stylizacji
16:30- szkolenia makijażowe [po kolei]
18:00- pokazy mody sponsorów
19:30- losowanie nagród
20:00- burleska
21:00- afterparty

ATRAKCJE:

PIN UP CANDY przeprowadzi konsultacje w ramach ROKU POŃCZOCH NYLONOWYCH. Będzie o pończochach, o tym, jak je dobrać, jak nie zginąć w pończoszanym gąszczu. Konsultacja potrwa ok. godziny- uczestniczki będą mogły wypróbować pończochy, dobrać je... a może nawet zamówić po specjalnych, promocyjnych cenach.Pin Up Candy przez cały czas trwania warsztatów będzie pomagała uczestniczkom w sesji zdjęciowej. Około godz. 20:00 odbędzie się pokaz burleski!

Ania Mikulska- http://www.annamikulska.pl/ - POPROWADZI NA WYBRANYCH UCZESTNICZKACH WARSZTATÓW kurs stylizacji retro, czyli JAK JEDNYM DODATKIEM SPRAWIĆ, ŻE TWÓJ CODZIENNY LOOK BĘDZIE BARDZIEJ KOBIECY I STYLOWY?

EKIPA ZE StudioFM  wybierze najlepiej wystylizowaną PIN-UPowo uczestniczkę warsztatów i zrobi jej profesjonalną sesję zdjęciową!!

LADY IN BLACK, znana blogerka uświetni imprezę swoją obecnością, pokaże dziewczynom, jak pozować, będzie można z nią porozmawiać o stylu retro i zrobić sobie wspólną sesję zdjęciową

Będzie z nami FASCYNACJA i wypożyczy nam swoje fascynatory do sesji zdjęciowej/ będzie można też nabyć je podczas imprezy po promocyjnych cenach!

STARE SAMOCHODY DO SESJI ZAPEWNIĄ Retro Pasjonaci:  będziemy zatem mieć piękny plan zdjęciowy ze starymi autami na Piotrkowskiej

FRIPERS.PL- to oni zapewnią warunki oświetleniowe do robienia zdjęć!!! Będzie też okazja dla fotografów na zapoznanie się z fantastycznym sprzętem fotograficznym z tego sklepu oraz z wszelkimi nowinkami technicznymi

LADY PIN UP - 7 dziewczyn spośród uczestniczek weźmie udział w pokazie mody jej premierowej kolekcji! Dodatkowo każda uczestniczka dostanie kupon zniżkowy na zakupy ciuszków od Lady Pin Up, a także ubrania te wykorzystamy w sesji zdjęciowej na warsztatach. Lady Pin Up będzie mieć również swoje stoisko- stragan :) !!!jedna uczestniczka wylosuje zniżkę w wysokości -40% na zakupy u Lady Pin Up!!!

GORSETY -  dostaniemy je do wykorzystania podczas sesji.  Dodatkowo będziemy losować kupony z kodami rabatowymi do wykorzystania w ich sklepie do końca roku 2012

HOME LOOK - fartuszki od Home Look będziemy mogli wykorzystać podczas sesji, dodatkowo będzie pokaz mody- 5 uczestniczek warsztatów przejdzie po 'wybiegu' w fartuszkach od HomeLook. Spośród dziewczyn, które przyjdą już wystylizowane na imprezę, wylosujemy jedną, która otrzyma specjalną zniżkę na zakupy w HomeLook.

MARY KAY- dziewczyny z MaryKay zaprezentują Wam cudowne, czerwone pomadki, a także będziecie mogły skorzystać z DARMOWYCH zabiegów kosmetycznych

BOURJOIS - http://www.facebook.com/Bourjois.Polska ich kosmetyki zostaną udostępnione do makijaży na pokazy oraz sesję zdjęciową. Ponadto będziemy rozlosowywać kosmetyczne niespodzianki.

Backstage wykona EVA ZAREMBA PROJEKT: wszyscy uczestnicy będą mogli wykorzystać jej fotorelację na swoich blogach/ fanpage


PONADTO!!!

KURSY WIZAŻU:
- MODELARZ TWARZY
- PERFEKCYJNE MALOWANIE UST W 5 MINUT I RÓŻNE TRIKI
- PERFEKCYJNE BRWI- JAK MALOWAĆ??
- PERFEKCYJNA KRESKA W STYLU RETRO- RODZAJE KRESKI, TECHNIKI NAKŁADANIA, RODZAJE EYELINERÓW

Startujemy 24.11 o godz. 10:00
wstęp na część warsztatową- sesyjną [10:00- 20:00]- 30 zł
wstęp na część z pokazem burleski w wykonaniu PIN UP CANDY oraz afterparty- 30 zł
wejściówka zbiorcza- 50 zł

Kontakt do organizatorek 793043388 - Paulina


Czy są chętne? ;) Na pewno! :) 

Całuję i do zobaczenia na miejscu,
Lilly

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz