środa, 22 maja 2013

Pin Up Your Style~!

Kochane,

już niedługo odbędzie się organizowana przez Retro Chick Chic impreza, na której to będziecie mogły przymierzyć, dotknąć ubrania i nie tylko w stylistyce retro! :) Z resztą nie mnie mówić o spotkaniu - głos oddaje Retro Chick Chic :)
Podobają ci się ubrania w stylu lat 50. ale nie wiesz jak byś w nich wyglądała?
Stylistyka pin up do ciebie trafia, ale nie wiesz gdzie znaleźć takie ubrania?
Chciałabyś nosić pończochy, ale nie wiesz jaki pas wybrać?
A może znalazłaś już co nieco w internecie, ale nie chcesz kupować bez przymierzania?

Wiele razy pytałyście mnie o ubrania, które noszę, a po informacji, że kupuję je w sieci, mówiłyście, że niekoniecznie odpowiada wam kupowanie w ten sposób. Nie wiadomo jaki rozmiar, jak się będzie wyglądało w danym modelu itd. A więc, moje drogie, specjalnie dla was (nie, nie zostanę sprzedawcą jak dorosnę) zapraszam na Pin up your style.

Będzie okazja do poprzymierzania, dotknięcia, sprawdzenia co to za materiał, jaki rozmiar na Was pasuje, a jeśli się zdecydujecie, to do zakupu na przyjemnych warunkach.

Dostępnych będzie sporo modeli sukienek, spódnic, płaszczy, halek i pasów do pończoch, w różnych rozmiarach tak, żeby w sumie wyszła z tego pełna rozmiarówka. Dodatkowo będą dostępne do mierzenia moje własne sukienki (rozmiar 40) i halka 60 cm, które już w Brit Style kupiłam, pokażę Wam też moje pasy (rozmiar L) od Grety. Odpowiem na wszystkie pytania, jeśli tylko będę umiała.

A żeby było jeszcze fajniej, jeśli (tylko dla chętnych :) ) zdecydujecie się na zakup, to zrobimy wspólne zamówienie, które przyjdzie do mnie i nie będzie żadnych kosztów dostawy. Wszystko z 10 % rabatu, darmową wysyłkę i bezproblemową możliwość zwrotu lub wymiany.

Na dodatek, od godz. 15.30 będzie z nami Nina Holy, która pomoże nam w wyborze i podpowie najciekawsze stylizacje, a wszystko to podeprze również swoimi rzeczami od Grety!

Na 100% będziecie mogli obejrzeć i przymierzyć ubrania ze sklepów
Brit Style, Greta Vintage Store oraz Masha Szyje. A może ktoś jeszcze zechce dołączyć? :)

Mamy do dyspozycji również kuchnię, w której będzie można po przymiarkach usiąść, napić się kawy, przekąsić kawałek ciasta (przynoście też coś ze sobą!), podpytać o opinię, czy zwyczajnie pogadać z innymi miłośnikami stylu.

Wszystko odbędzie się w studiu Dobry Pilates, ul. Ksawerów 30 m 79 (8 piętro) w Warszawie, które mieści się pięć minut od stacji metra Wierzbno. Przy okazji serdecznie polecam, sama tam chodzę na pilatesa :)

Zapraszam!

Tak więc bilety autobusowe lub kluczyki od samochodu w dłoń i na Ksawerów!


Całuję,
Lilly

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz