piątek, 14 grudnia 2012

Oprawki

Witajcie Moje Drogie,

wiem, że długo nie pisałam, ale wierzcie mi, dopadł mnie syndrom zupełnego braku weny i lenistwa... Tak więc zbierałam siły przed świętami, aby jeszcze ze wzmożoną siłą zalać Was moimi wpisami ;)

Dziś chciałabym, abyście w czymś mi pomogły - mianowicie w doborze prezentu :) Moja Ukochana Mamunia obwieściła mi w tym roku, że nie ma pomysłu na prezent dla mnie i abym sama coś sobie wybrała. W pierwszej chwili stwierdziłam, że jest to super pomysł, bo sama najlepiej będę wiedziała co chciałabym znaleźć pod choinką. I to zaczął pojawiać się problem - z czasem coraz bardziej narastał. Jaki problem? No bo co ja mianowicie chciałabym dostać na te święta...? Owszem, jest kilka rzeczy, ale przekraczają one budżet pod choinkowych prezentów ;) więc muszę raz jeszcze przejrzeć swoją "listę" i dokładnie przemyśleć temat. 

I tutaj prośba do Was - czy pomogłybyście mi w doborze okularów, jakie chciałabym dostać? Wyraźcie proszę swoją opinię, które z zamieszczonych oprawek podoba się Wam najbardziej ;)

Oto one :)


Wszystkie oprawki pochodzą ze strony Brylove.pl

Całuje Was mocno i czekam na podpowiedzi,
Lilly

5 komentarzy:

 1. Droga Lilly,

  nie jestem fanką "panterki", chyba, że na zwierzątku, od którego została "pożyczona" ;) Niemniej jednak uważam, że oprawki nr 3 są najładniejsze :) Ich kształt i ta nieszczęsna panterka pasują do siebie najbardziej ze wszystkich, które pokazałaś.

  xoxo
  S

  OdpowiedzUsuń
 2. Lilly, ja się waham między 2 a 4, choć chyba 4 mi się bardziej podoba :) Pozdrawiam~!

  OdpowiedzUsuń
 3. mi się najbardziej podobają 3, ale nie wiem, w których byloby Ci najładniej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. 3 albo 4 , zdecydowanie nie 5 :P

  Buziuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. No i powiem Was szczerze, że cały mój misterny plan poszedł... z dymem ;) Ach... Tak szukałam, wybierałam, żeby mama mi powiedziała, że coś dla mnie jednak ma :D

  ale dziękuję Wam za wsparcie i sugestie, bo i takk je sobie sprezentuję, ale już po świętach ;)

  OdpowiedzUsuń