środa, 26 września 2012

Ach te komentarze ;)

Moje Drogie Kobitki,

jeśli tylko macie taką ochotę to śmiało komentujcie wpisy :) Piszcie w nich co tylko dusza zapragnie - co np. chciałybyście aby się tu pojawiło, albo jak oceniacie moje dotychczasowe posty :)
Będę Wam ogromnie wdzięczna czy to za krytyczne opinie czy za pozytywne :)

Buziaki!

4 komentarze:

 1. Lilly diVine, śledzę Twojego bloga i zastanawiam się nad swoją kobiecością, gdzieś ją chyba zatraciłam w wirze codziennych obowiązków i braku czasu,żeby o siebie zadbać. Czy czerwona szminka, sznur pereł i pończochy mogą to w jakikolwiek sposób zmienić ?
  Co mogę zrobić,żeby znowu poczuć się piękną kobietą ?


  OdpowiedzUsuń
 2. Moja Kochana Anonimowa! ;)
  sama dosyć niedawno odkryłam w sobie tą wspomnianą przeze mnie kobiecość. Nie wiem czy dla Ciebie akurat najlepszym sposobem będę pończochy, bo każda z nas jest inna :) ale jedno mogę Ci powiedzieć na pewno - gdybyś spróbowała owych pończoch, szminki i pereł - seksownej bielizny, kobiecej garderoby - jestem więcej niż pewna, że uśmiechniesz się do swojego odbicia w lustrze :) te właśnie symboliczne atrybuty kobiety pozwalają jej cieszyć się swa kobiecością, seksapilem. Wszystko jest w Twojej głowie i może czas by przełamać te bariery ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lilly dziękuję Ci bardzo,że poświęciłaś tyle miejsca na odpowiedź dla mnie na swoim blogu. Wchłaniam te wszystkie słowa i czuję,że coś się zaczyna dziać... przyznam,że odwiedziłam już nawet linki, które podałaś. Te kiecki są wspaniałe !!!
  Dzisiaj na pewno spędzę wieczór przed lustrem, a zaraz po pracy lecę kupić czerwoną szminkę :) bo niestety nigdy w takim kolorze nie używałam, ale najwyższy czas na zmiany.
  Czy mogłabyś jeszcze polecić jakąś stronę o makijażu ? jak zrobić ładne kreski, podkręcić oko ?
  no i do tego wszystkiego brakuje mi jakiejś muzyki, najlepiej nawiązującej do tamtych czasów...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma za co ;) co do makijażu, to niedługo coś tu wstawię :) tymczasem specjalnie dla Ciebie trochę muzyki na dzisiejszy wieczór ;)
  i udanych zakupów! ;)

  OdpowiedzUsuń